Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuklar günümüzde her evde bulunan olmazsa olmaz kullanışlı eşyalardır. Kullanım yönünde evlerin estetik görünmesini sağlar. Estetik görünümü ve işlevleri bakımından bir süre sonra kirlenip bakım yapılması temizlenmesi gereklidir. İstanbul Miray Koltuk Yıkama koltuklarınıza zarar vermeden titiz bir şekilde yıkamaktadır.

Profesyonel koltuk yıkama

Her kadın kendine özgün evlerinde temizleme işlemi yapar ve yeterli bulur. Ancak bayanların evde yapmış olduğu koltuk temizleme işlemi yeterli değildir. Çünkü görünemeyen kirler alt katmanda oldukları için kişiye temizlenmiş gibi görünür. Profesyonel olarak temizlenen koltuklar derinlemesine titiz olarak yapıldığı için hijyenik ortam sağlar. Koltuklar silinse bile derine ulaşmadığı için alt katmanları kalır ve yeterli gelmez. Koltukları bu şekilde silmek yerine profesyonel ekip tarafına bırakarak daha temiz hale getirebilirsiniz. Bu sayede koltuklarınız daha temiz ve derinlemesine arınacaktır.

Miray Koltuk Yıkama Öncesi ve Sonrası

Profesyonel Koltuk Yıkama Yöntemleri

Titiz bir şekilde koltuk yıkama yaparken hizmetimizin belli aşamaları vardır. Bu aşamaları sıralayacak olursak:

• Başlamadan önce koltukların tozu ve kiri derinlemesine vakumlu özel makineler ile çekilir.
• Çekildikten sonra koltuklar ıslatılır, nemli hale getirilir. Şampuan ve temizleyici ürünler ile hiçbir yer kuru kalmayacak şekilde detaylıca fırçalanır. Daha sonra tekrardan vakumlu özel makine ile çekim işlemi sağlanır.
• Kirler tamamen arındıktan sonra koltuklar köpük kalmayacak şekilde durulanır, biriken kirler arındırılır. Tüm işlemler bittikten sonra özel vakumlu makine ile sular tamamen çekilir ve ortamı havalandırarak kurumaya bırakılır.
• Koltukların hava alınması sağlanmalı, aksi takdirde istenmeyen kokular hava ile temas edip koku yayabilir.
• Kuruyan koltuklar temiz bir şekilde kullanımı sağlanır.

Hizmet Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel ekip olarak son derece duyarlı ve hassas olarak hizmete önem veriyoruz. Çok kirlenen, temizlemesi zor olan koltukları derinlemesine ve dikkatli bir şeklide yıkama kurutma işlemini ekiplerimiz tarafından yapıyoruz. Temizlik bakımından hizmet ve memnuniyet bizim için çok önemlidir. Uygun ortam ve koşullara bakılarak verilen teslim saatine dikkat edip tamamlıyoruz. Her türlü ev, iş veya okul gibi yerlerin koltuklarında titiz bir şekilde çalışarak koltuklarınızın temizleme işlemini yapıyoruz. Kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesine ve işlevlerine önem veriyoruz. Sizlerde profesyonel hizmetlerimizden yararlanıp, koltuklarınızın ilk günkü gibi estetik görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.