Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan koltuklar en çok kirlenen ve mikrop barından eşyadır. Toz, yenilen gıdalar ve kazalar sonucunda dökülen yiyeceklerin oluşturduğu lekeleri koltuğun rengine ve yapısına zarar vermeden çıkarmak oldukça zor olabilir. Koltuğunuzu silmek yüzeyin temizlenir fakat yüzeydeki kir ve bakterileri aşağı doğru iterek süngerine geçmesini sağladığı için koltuğunuz temizlenmiş olmamaktadır. Bu yüzden koltuklarınızın temizliğini firmamıza içiniz rahat olarak teslim edebilirsiniz.

Firmamız koltuk yıkama işlemini işinde profesyonel ekipmanlarımızla derinlemesine koltuğunuzu yıkar. Koltuk yıkama eşyalarınızın hijyen açısından en önemli temizleme işlemidir. Koltuk yıkama işlemini işinde profesyonel olan firmamız profesyonel koltuk yıkama makineleriyle özel üretilen kimyasal ilaçlarla yapılır. Koltuklarınızı yerinde temizleyen firmamız koltuklarınızı lekeleri derinlemesine temizlerken mat görünümü de canlandırarak koltuklarınızı ilk zamanki görünümüne kavuşturur.

Koltuklarınızı İşinde Güvenilir Firmalara Yıkatmamın Önemi
• Koltuklarınızı işinde profesyonel firmalara yıkattığınızda daha hijyenik eşyalara ve bakteriden kurtulursunuz.
• Konforlu bir ortama sağlarken sağlık açısından da daha sağlıklı olursunuz.
• Koltuklarınızdaki kir ve lekeden arındırırken koltuğunuza kumaşın cinsine göre kimyasal ilaçlar kullanılarak koltuklarınızı temizler be daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
• Koltuklarınızı temizlerken kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanılır.
• Koltuk temizliğine ayıracağınız vakti sevdiklerinizle geçirerek firmamız koltuklarınızı temizlerken koltuklarınıza zarar vermeden temizler.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız koltuklarınızı yerinde yıkarken kumaşlarına ve rengine zarar vermeyecek olan basınçlı buhar makineleriyle ve vakumlu makinelerle yaparız. Koltuk yıkama işleminde ilk önce tozları alınır ve minderleri varsa yerlerinden çıkartılıp ıslatılır. Koltuktaki lekeleri yumuşatmak için koltukları püskürtme su ile ıslatılır. Koltuğun tüm yüzeyi ıslatıldıktan sonra, koltuğa zarar vermeyen yumuşak uçlu vakumlu makinesi ile temizlenir. Şeffaf uçlu olan temizleme makineleri şeffaf bölümüne temiz su gelene kadar koltuk yıkama işlemi devam eder. Yıkama bittikten sonra kuruması beklenen koltukların daha hızlı kuruması için vakumlu süpürge makineyle kurutmaya çalışılır. Evde ve işyerlerinde bulunan koltuklarınızı yerinde yıkama hizmeti veren profesyonel ekipmanlarımız ile koltuklarınızın kumaşına göre koltuklarınıza zarar vermeyen ilaçlar kullanarak temizliği yapılır. Koltuklarınızda bulunan inatçı lekeleri çıkarmak sizin çok zor olacaktır ve uzun süre yıkanmayan koltukların temizliği evdeki temizleme işlemi yetersiz kaldığı için koltuklarınızı işinde uzman olan firmamıza teslim edebilirsiniz.